About

Pagaminsime Jums išskirtinius baldus!

Susisiekite su mumis – suderinsime patogų laiką konsultacijai

Apie įmonę "Igita"

UAB „IGITA“ – sėkmingai dirbanti korpusinių baldų gamybos įmonė, įsikūrusi Kaune, bet dirbame visoje Lietuvoje. Konsultuojame,  projektuojame ir gaminame virtuvės, svetainės, biuro, prieškambario bei kitus baldus.

 Įmonė šiuo metu sėkmingai plečia savo veiklą ir klientams siūlo ne tik baldų, bet ir vidaus durų projektavimą bei gamybą. Mūsų baldai ir durys gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, tačiau visada stengiamės pasiūlyti klientams draugišką kainą. Patikėkite savo rūpesčius profesionalams – kurkime jaukius namus kartu!

Įmonės teikiamos paslaugos:

*Konsultavimas
*Baldų projektavimas
*Nestandartinių baldų gamyba
*Vidaus durų gamyba
*MDF dažymas
*Prekyba buitine technika
*Prekyba medienos ruošiniais

Kodėl "Igita"?

Kokybė

Visus darbus atliekame atsakingai, bendradarbiaujame tik su geriausias medžiagas užtikrinančiais tiekėjais.  Todėl esame tikri, kad mūsų gaminti baldai ilgus metus džiugins Jus ir Jūsų svečius. 

Ilgametė patirtis

Mūsų darbuotojai patars ir padės išsirinkti geriausią sprendimą, tinkamą būtent Jums. Papasakosime apie baldų gamybos naujienas, galimus funkcinius sprendimus ir dizaino tendencijas..

Moderni įmonė

Mūsų tikslas – nuolat tobulėti. Įmonės darbuotojai nuolat dalyvauja įvairiuose renginiuose, kur pristatomos baldų gamybos ir dizaino naujienos. 

Puikus kainos ir kokybės santykis

Visada stengiamės pasiūlyti geriausią virtuvės kainą, išlaikant aukščiausią kokybę. Išklausome kiekvieną klientą ir atsižvelgiame į jo biudžetą. 

Mūsų misija

Mes dirbame tam, kad padėtume Jums susikurti savo svajonių namus.  Atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius, gaminame aukščiausios kokybės nestandartinius baldus, kurie džiugins ilgus metus. Galime pasiūlyti visą paslaugų spektrą: nuo konsultavimo iki baldų montavimo.  Matydami poreikį, pradėjome gaminti ir vidaus duris. Galime pasiūlyti su vidaus durimis suderintus baldus. Taupydami klientų laiką ir pinigus siūlome puikią buitinės technikos kainą. Be to, mes pasirūpinsime jos atvežimu ir sumontavimu. Mes atsakome už savo darbų kokybę, tad leiskite UAB „IGITA“ prisidėti prie Jūsų namų jaukumo.

dažni klausimai

Kiekviena virtuvė labai skirtinga. Jos kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų, projekto sudėtingumo ir t.t. Labai kviečiame susisiekti telefonu ar elektroniniu paštu. Pasiūlymui paruošti mums reikalingi bent apytiksliai virtuvės matmenys. Puiku, jei turite savo virtuvės viziją, jei ne – mes būtinai patarsime. Laukiame Jūsų žinutės!

Terminai derinami individualiai.

Kviečiame apsilankyti mūsų salone Prancūzų g. 127, Kaune. Turime didelę medžiagų ekspoziciją. Parinksime spalvų derinius, patarsime.

Projekto kaina priklauso nuo baldų dydžio ( projektuojama virtuvė ar svetainės baldas) ir sudėtingumo. Baldus gaminant pas mus, projekto kaina išminusuojama iš baldų kainos, tad projektavimas nieko nekainuoja.

Telefonas:

+370 64617179

Adresas:

Pramonės pr. 8E, PC "NIC", salonas antrame aukšte, Kaunas

El. paštas:

info@igita.lt